• 7/24 Hizmet Kalitesiyle
  • Hızlı Ulaşım : +90534 208 05 01

Hakkımızda

Pissu tikanik acma, atık su gider boruları her zaman tıkanmaya adaydır. Bilinçsiz kullanıldığında yararlı olduğu gibi zararlı da olabiliyor. Tuvalet dediğimiz bir çöp kovası değildir, insanlar çoğu zaman bir çöp kovası gibi her şeyi oraya atabiliyorlar. Bazı insanlar bunu huy edinerek evde yerde gördüğü küçük kağıt parçasını bir ip veya kıl tüy gibi şeyleri nedense gidere atarlar. Atılan tüm cisimler de zamanla pimaş borunun tıkanmasına yol açar. Tesisatta tıkanıklık yaşamak istemiyorsak, tuvalet borusu neden tıkanır diye merak ediyorsak işte cevabı bu vb. şeylerdir. Şayet atık su gider borusunun tıkanması her şeye rağmen yaşandı ise kanal açma robotları sayesinde size diğer hiçbir yapınızı kırmadan pimaş açma hizmeti sunuyoruz.

Tuvaletleriniz genelde yanlış tuvalet kağıtlarının kullanımından dolayı boruların ek yerlerine takılarak birikmeler sonucu oluşur. Bazen tuvaletten atılan bez parçaları, ıslak mendiller veya plastik şişeler tuvalet gider borusunun tıkanmasına sebep olurlar. Atıklar zamanla borularda birikerek tıkanıklık oluşturur. Tuvalet tıkanıklığı açma makineleri borunuzun tıkalı bölgesine kadar ilerleyerek, tıkanıklığı bulur açar ve temizler. Robotların açamadığı tuvalet gideri hemen hemen hiç yoktur. Borular tıkanınca atık pis su ilerleyemediğinden tıkanmaya başlar ve küvetinizden klozetinizden yer sifonundan pislikler geri çıkmaya başlar. Tuvalet tıkanıklığının nasıl açıldığını ayrıntılı yazmak yerine bu problemin kaynağını sebepleriyle birlikte makalemizde anlatmışız. Tıkalı tuvalet açma hizmetini kameralı makineler ile açıldığı için tıkanıklığın kaynağını da görmüş oluyoruz.

Tıkanmaya sebep olan arızayı görüntüleme hizmetimiz sayesinde profesyonel kesin sonuca ulaşıyoruz. Tıkalı klozet, tıkalı tuvalet ana kanal borusuna kadar temizleyerek kamerayla görüntülüyoruz. Diğer yapılarınızı kırmadan kanal açma sistemini kullanmanızı tavsiye ediyoruz.